Feeder krmivo na rieku

Feeder krmivo na rieku

Dnes by som Vám chcel predstaviť feeder krmivo Rieka optimum, ktoré je určené na veľké rieky ako je Váh, Morava alebo Dunaj. Musím Vás tiež upozorniť, že je to hotová zmes a nedoporučujeme do tejto zmesi pridávať žiadne iné komponenty a ani hlinu.

Feeder krmivo Rieka optimum je jemne mletá zmes semien obilnín, strukovín a olejnatých semien obohatených o pekárenské a cukrárenské výrobky svetlohnedej farby. Ochutené prírodným korením so sladkou karamelovou a vanilkovou arómou. Vynikajúca súdržnosť zvlhčenej feeder zmesy Rieka optimum umožňuje použitie na riekach a kanáloch bez nutnosti lepenia.

Zložky, ako sú: coco belge, copra – melasa, častice “fluo bunch ” z neho robia vynikajúcu súťažnú kombináciu pre súťaže akejkoľvek kategórie.

Zaujímavosťou tohoto feeder krmiva je určite aj to, že Vám na lovné miesto príde aký koľvek druh bielej ryby a najdôležiteší je fakt, že feeder zmes selektuje väčšie kusy. Interval záberov bol v rozmedzí 3 – 5 minút. Tiež ma potešilo, že som aj na túto zmes chytil ďalšieho lieňa….